PLC PROGRAMÁTOR / SPECIALISTA PRO MaR

Zaměstnavatel: RAI MOST s.r.o.
138
Havraň

- VŠ/SŠ elektro se zaměřením na automatizaci, MaR, elektro, pohony, popř. podobné technické zaměření
- vyhlášks 50/1978 Sb., §6 a výše
- AJ popř. NJ na úrovni pro technickou komunikaci
- praxe v oboru výhodou
Náplň práce u této pozice:
- vývoj a správa softwaru pro technologická zařízení
- detekce problémů a podpora údržby strojů
- podílení se na technickém řešení v oblastech technologického návrhu, software a interface pro ovládání
- správa a řízení technické dokumentace
- spolupráce při zabezpečování požadavků pro systém řízení jakosti.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. mzda, prémie
HLÁSIT SE: Chudáčková Renata Ing., tel.: 415400152, e-mail: chudackova.renata@recticel.com, Kateřina Peterková, tel.: 415400148, e-mail: PeterkovaKaterina@recticel.com, osobně pouze po telefonické domluvě
Volné místo plc programátor / specialista pro mar pro lokalitu Havraň.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Angličtina Aktivní - technická komunikace nebo, Němčina Aktivní - technická komunikace

Nástup možný od: 07. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Ing. Renata Chudáčková
Telefon: +420 720 978 148,415 400 152
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Ústecký kraj