• Práce Marketing
  • TECHNOLOG - SPECIALISTA PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ|

TECHNOLOG - SPECIALISTA PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ|

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti na pozici TECHNOLOGA a rádi byste byli u zavádění nových projektů ve společnosti s moderním prostředím? Hledáte zaměstnání, kde Vás ocení a kde nabízejí zajímavé benefity? Hledáme TECHNOLOGA - SPECIALISTU PROJEKTŮ.

Náplň práce:

* práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti zavádění komponentů do sériového procesu
* globální spolupráce při náběhu nových produktů
* zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě - launch
* zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
* aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

Požadujeme
* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* znalost/zkušenosti s FMEA metodou
* praxe ve výrobní společnosti
* anglický jazyk na úrovni komunikace (min. úroveň B1)
* orientace v oblasti tvorby technologických postupů a layoutů
* orientace v technické dokumentaci
* ŘP sk. B

Výhodou:
* zkušenosti v automotive oblasti

* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu a ubytování (možnost poskytnout byt)
* příplatky na stravování (stravenky)
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* životní a penzijní připojištění
* high-tech prostředí mezinárodní společnosti
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj