• P
  • P
  • PRODUCT MANAGER PRO BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE

PRODUCT MANAGER PRO BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE

Zaměstnavatel: ENIKA.CZ s.r.o.
33
Nová Paka

Hledáme nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu, který rád komunikuje s lidmi a zajímá ho svět moderních technologií.
V případě zájmu pište na e-mail: job@enika.cz
Požadujeme : min. SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, AutoCAD se zaměřením elektro - projekce, aktivní znalost anglického jazyka, obchodní schopnosti, vysoká komunikační úroveň.
Pracovní náplň: Správa a rozvoj svěřeného produktového portfolia - systém Poseidon, zpracování projektové dokumentace, technická podpora zákazníkovi.
Nabízíme příspěvek na stravování, výuka jazyků, 5 týdnů dovolené, zaškolení do sortimentu.
Volné místo product manager pro bezdrátové technologie pro lokalitu Nová Paka.

Požadujeme
Angličtina Aktivní

Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Leona Nezbedová
Telefon: +420 737 226 670
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj