• P
  • P
  • Specialista pro výzkum a vývoj (Specialist for R & D)

Specialista pro výzkum a vývoj (Specialist for R & D)

Zaměstnavatel: Synthon, s.r.o.
Brněnská 597
Blansko

Pracoviště: Brněnská 597/32, 678 01 Blansko.
Prvotní kontakt prosíme mailem na lucie.loulova@synthon.com

Základní charakteristika:
Vaše výzkumná práce bude zaměřena na syntézu, vývoj a scale up oligonukleotidů pro terapeutickou aplikaci. Jako jeden ze zakládajících členů nové pracovní skupiny budete mít unikátní příležitost budovat úplně novou oblast odbornosti společnosti. Budete pracovat samostatně na organizaci, koordinaci a provádění vývojových studií a přinášet zdokumentované procesy pro výrobu oligonukleotidů. Odpovědnosti zahrnují syntézu, purifikaci, scale up a reporting.
Náplň práce:
- Vedení/provádění aktivit spojených s navržením a vybavením nového oddělení zaměřeného na oligonukleotidy a nastavování pracovních procesů.
- Samostatné plánování, nastavování, provádění a dokumentace všech aspektů projektů oligonukleotidů; koordinace projektových aktivit tak, aby byly dodrženy časové požadavky, komunikace s různými zákazníky.
- Syntéza oligonukleotidů v rámci různých syntetizačních platforem.
- Spolupráce na specifikaci intermediátů a finálních produktů.
- Vývoj procesů aplikovatelných ve výrobním měřítku.
- Purifikace za použití různých technik.
- Spolupráce v mezinárodním týmu.
Co očekáváme, že nám nabídnete:
- Mgr. nebo Ph.D. vzdělání v oboru chemie, biochemie, molekulární biologie nebo souvisejícím.
- Min. 8 let relevantních laboratorních zkušeností
- Min. 5 let zkušeností s chemií pevné fáze pro peptidy nebo oligonukleotidy
- Angličtinu na vynikající úrovni slovem i písmem
- Silnou znalost struktury a syntézy nukleotidů
- Prokazatelnou zkušenost s ovládáním p

Požadujeme
Angličtina Aktivní - slovem i písmem

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Lucie Loulová
Telefon: +420 731 472 226
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj