• P
  • P
  • JUNIOR/SENIOR IT SPECIALISTA pro ProSpánek v Těšíně

JUNIOR/SENIOR IT SPECIALISTA pro ProSpánek v Těšíně

Zaměstnavatel: ProSpánek SE
Studentská 1253
Český Těšín

Náplň práce:

Správa datové sítě LAN, DMZ, WIFI, TCP/IP
Instalace a konfigurace HW/SW podle požadavků
Uživatelská podpora a školení uživatelů (prodejců, pracovníků Back Office aj.)
Tvorba reportů v Excelu
Správa informačních systémů
Základní analýza a řešení provozních problémů spojených s podporou běžících aplikací a HW

Co požadujeme:

Úplné středoškolské vzdělání s maturitou
Dobrou znalost práce s PC a MS Office (Office 365, PHP, Python, SQL výhodou)
Schopnost a ochotu učit se
Zodpovědnost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Znalost českého a polské jazyka - český/polský jazyk je Tvůj mateřský a druhému umíš porozumět (případně máš ochotu se ho rychle naučit na komunikativní úroveň); anglický jazyk výhodou
Časovou flexibilitu
Řidičský průkaz skupiny B
Co nabízíme:

Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
Skvělé zázemí - u nás se budeš moci opravdu věnovat své práci
Dobrý tým a úzkou spolupráci - v ProSpánku si zakládáme na přímé a otevřené komunikaci
Možnost rozvoje osobnostního i pracovního
Finanční ohodnocení odpovídající Tvým zkušenostem s perspektivou dalšího růstu
Služební mobil a notebook
Vzdělávací kurzy a školení
3 sick days
Elektronické stravenky
Firemní teambuildingové akce
Velmi výhodný nákup našeho zboží aj.

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail
Volné místo junior/senior it specialista pro prospánek v těšíně pro lokalitu Český Těšín.

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Radim Lauko
Telefon: +420 775 861 890
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj