• P 
  • P 
  • Asistent/ka product managera 

Asistent/ka product managera

Zaměstnavatel: LAMA Plus s.r.o.
Svatopluka Čecha 706
Karviná

Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, chcete využít a zdokonalit své znalosti cizích jazyků? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Požadavky:
Samostatnost, pečlivost, přesnost, soustředěnost při práci, spolehlivost, komunikační schopnosti, dobrá komunikace po telefonu, vhodné i pro absolventa.

A co Vám nabízíme?
Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, účast na seminářích a školeních, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost profesního růstu, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní akce (family day, oslavy, výlety…), možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho „Benefit programu“ (sport, zdraví, kultura, ...).

Životopis je nutné zaslat předem. Na výběrové řízení budou pozváni pouze ti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky (nejedná se o agenturní zaměstnávání).
Volné místo asistent/ka product managera pro lokalitu Karviná.

Požadujeme
Práce s PC - textový editor (Word) - Práce s PC - textový editor (Word)
Angličtina Aktivní - podmínkou

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Asistent/ka product managera
Kontaktní osoba: Mgr. Drahomíra Durniková
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj