• P
  • P
  • PROCESNÍ INŽENÝR SPECIALISTA PRO VSTŘIKOVACÍ STROJE|AŽ 60 000 KČ,-

PROCESNÍ INŽENÝR SPECIALISTA PRO VSTŘIKOVACÍ STROJE|AŽ 60 000 KČ,-

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Znáte dobře vstřikovací stroje nebo vás jen láká práce v blízkosti těchto zajímavých zařízení a chcete se podílet na výrobě ve společnosti s výborným technickým zázemím?

Právě nyní hledáme pro výrobní automotive společnost působící na mezinárodní úrovni uchazeče na pozici "PROCESNÍ INŽENÝR SPECIALISTA PRO VSTŘIKOVACÍ STROJE - AŽ 60 000 KČ,-".

Náplň práce:

* zajištění proveditelnosti výroby pro nové projekty
* kontrola strojů v oblasti vstřikování - ověřování vhodnosti s ohledem na požadavek výroby
* návrh, specifikace a zajištění instalace nových vstřikovacích strojů s ohledem na nové projekty
* kontrola strojů při jejich přejímce od dodavatele
* analyzování výsledků zkoušek nových technologií + návrh postupu nových řešení
* spolupráce s dalšími výrobními závody

Požadujeme
* VŠ vzdělání - technický obor
* zkušenosti v oblasti výroby (procesní inženýrství, technologie vstřikování plastů)
* anglický jazyk pro běžnou konverzaci (min. B2)
* znalost technické dokumentace
* dobrá znalost práce na PC (MS Office)
* ochota pracovat v dobře sehraném týmu
* řidičský průkaz sk. B

* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* příplatky na stravování
* životní a penzijní připojištění
* high-tech prostředí mezinárodní společnosti
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu

a další benefity...

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj