• P
  • P
  • Marketingový Manažer/ka

Marketingový Manažer/ka

Zaměstnavatel: ASB SQUASH s.r.o.
Svatopluka Čecha 2088
Nový Jičín

z: 6.9.2019 Osobně na adrese Svatopluka Čecha 2088/13, Nový Jičín, pracovní dny v době od 07:00 do 16:00 hodin.
Společnost zabývající se výrobou a montáži squashových kurtů
- výroba stěn squashových kurtů
- výroba a montáž sportovních podlah
- prodej, dodávka a montáž squashových kurtů v ČR a zejména v zahraničí
- kompletace materiálu pro squashové kurty, jejich expedice a montáže v zahraničí
- renovace zděných squashových kurtů
Náplň práce:
- Řízení marketingových aktivit společnosti
- Realizace marketingové strategie firmy
- Digitální marketing, správa sociálních sítí
- Práce s GoogleAnalytics apod.
- Tvorba marketingového obsahu - content management
- Tvorba marketingových kampaní
- Tvorba newsletteru
- Tvorba PR článků
- Monitorování spokojenosti zákazníků
- Monitorování konkurence
- Reklama + propagace
- Tvorba a zajišťování firemních propagačních materiálů
- Práce s grafickými programy
- Komunikace se zákazníky
- Pořizování marketingových materiálů - celosvětově (zahraniční cesty)
Požadované vzdělání, odborné znalosti a dovednosti:
- SŠ/VŠ vzdělání, oblast marketing a obchod, praxe v oboru
- Zkušenosti z oblasti marketingu
- Zkušenosti s digitálním marketingem (propagace na webu a sociálních sítích)
- Vysoce kreativní osobnost schopna samostatné práce
- Aktivita, asertivita, vstřícnost
- Týmová spolupráce
- Práce s PC
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem, další jazyk (DE, RU, ESP, FR) výhodou
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a rychlého profesního růstu
- Atraktivní zaměstnání ve stabilní společnosti se zajímavým pro

Požadujeme
Práce s PC, Práce s PC - grafické programy, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Lenka Bayerová
Telefon: +420 602 762 063,556 767 360
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj