• P
  • P
  • Obchodně marketingový manažer

Obchodně marketingový manažer

Zaměstnavatel: OKNA JUHA s.r.o.
Plasy 90
Plasy

Místo výkonu práce - Babina 90, Plasy, Plzeň
Náplň práce:
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky, péče o klíčové zákazníky
- řízení obchodně prodejní strategie firmy
- realizace a řízení marketingových aktivit firmy
- spolupráce při řešení cenových nabídek
- akvizice nových zákazníků, uzavírání klíčových smluv o dílo
- průzkum obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní
- řízení klíčových projektů
Požadujeme:
- SŠ, ŘP sk. B
- dobrá znalost práce na PC (World Excel, Outlook, Internet, Klaes - výhodou)
- prokazatelné obchodní výsledky, zkušenosti s řízením obchodu a marketingu
- výborné obchodní, organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti
- spolehlivost, důslednost, aktivní přístup
- ambice na řízení pobočky, či několika poboček v regionu
- schopnost týmové práce, zodpovědnost, dodržování daného systému
Nabízíme:
- zajímavé možnosti finančního ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
- zázemí stabilní, prosperující firmy
- příjemné pracoviště, Plzeň nebo Plasy
- maximální podpora ze strany firmy (propracované firemní postupy, vstupní školení, průběžné vzdělávání)
- možnost osobního a profesního růstu
- nástup možný po dohodě
- sl. auto, telefon, notebook dle potřeby
V případě dobrých obchodních výsledků možnost postupu na pozici obchodního ředitele.
Kontakt emailem

Kontaktní osoba: Petr Juha
Telefon: 605 422 928
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj