• P
  • P
  • Telemarketingový specialista prodeje

Telemarketingový specialista prodeje

Zaměstnavatel: A - GIGA s.r.o.
Pavlisova 2246

Požadujeme:
základní vzdělání i vyšší, pozitivní myšlení, veselou povahu, pečlivost, odpovědnost, svědomitost, komunikační dovednosti, iniciativní přístup, orientaci na výsledek.
Praxe na obdobné pozici výhodou, pokud jste bez praxe, rádi vás vše naučíme.

Náplň práce:
komunikace s klienty prostřednictvím telefonu - pasivní / aktivní telemarketing v projektech telekomunikací a energií.
Jednoduchá agenda na PC spojená s požadavky klientů.

Nabízíme:
přátelský kolektiv, který nezkazí žádnou legraci, motivační platové ohodnocení (18 000,- Kč až 35 000,- Kč).
Pracovní dobu pouze ve všední dny a dle domluvy Po - Pá 8:00 - 16:30 hod,
9:00 - 17:30 hod, nebo 9:30 - 18:00 hod..
Školení je hrazeno zaměstnavatelem v sídle pobočky.
Práce je na HPP nebo brigádu, nabízíme i zkrácený úvazek na 6 hod.
Zázemí stabilní firmy s několika prosperujícími pobočkami.
Zaměstnanecké benefity - hmotné odměny, slevy na zboží, produkty i služby atd.

Nástup červen 2020.

Životopisy a motivační dopisy posílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Kontaktní osoba: Kristýna Badalíková
Telefon: 731 118 987
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj