• P
  • P
  • PROCESNÍ SPECIALISTA pro platby

PROCESNÍ SPECIALISTA pro platby

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš zkušenosti z oblasti závazků, zpracování faktur, dokážeš pracovat v nějakém ERP systému a domluvíš se anglicky? Hledáme PROCESNÍHO SPECIALISTU pro platby! Nabízíme příležitost realizovat se v úspěšné nadnárodní společnosti s výborným zázemím, velkou perspektivou a možnosti profesně růst!

Náplň práce:
* správa interního systému
* zadávání dat nových obchodních partnerů do systémů a nastavení všech procesů v souladu s obchodními podmínkami
* kontrola nastavených procesů a dat v interním systému
* implementace nových procesů
* monitoring chyb v systému a jejich odstranění
* kontrola správnosti a veškerých náležitostí faktur
* kontrola termínů splatnosti faktur
* úzká spolupráce s oddělením financí a logistiky

Požadujeme
* ideálně VŠ vzdělání obor financí
* praxe na obdobné pozici 2 roky
* zkušenosti v oblasti závazků, procesování faktur
* komunikativní AJ
* znalost SAP velkou výhodou
* logické myšlení
* finanční background
* analytické dovednosti
* přesnost
* chuť učit se novému
* týmový hráč

* 5 týdnů dovolené
* roční bonusy
* pružná pracovní doba - možný HO
* příspěvek na dopravu
* stravenky v hodnotě 120 Kč
* penzijní připojištění
* sodexo benefity
* firemní notebook

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj