• P
  • P
  • QC SPECIALISTA PRO ADJUSTACI, až 38 000 Kč/měsíc, Vestec u Prahy

QC SPECIALISTA PRO ADJUSTACI, až 38 000 Kč/měsíc, Vestec u Prahy

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte vystudovanou vysokou školu chemického, farmaceutického nebo potravinářského směru a hledáte práci? Máte zkušenosti z adjustace a s kontrolou kvality?

Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce na pozici QC SPECIALISTA je:
* vzorkování a kontrola obalových materiálů (kontrola etiket, krabiček, příbalových informací apod.)
* kontrola výrobního procesu - balení (kontrola správnosti obalů použitých při balení, kontrola správnosti dotiskovaných údajů apod.)
* práce s dokumentací (tvorba a kontrola atestů, spolupráce při tvorbě standardních operačních postupů apod.)
* spolupráce při zlepšování systému jakosti

Mzda: 35 - 38 000 Kč
Nástup: dohodou
Směny: pondělí - pátek
Lokalita: Vestec

Požadujeme
* VŠ vzdělání chemického/farmaceutického/potravinářského směru
* zkušenosti s kontrolou kvality
* zkušenosti v oblasti farmacie, práce v režimu SVP (GMP) - výhodou
* zkušenost se systémy Oracle, LIMS, Trackwise - výhodou
* řidičský průkaz skupina B

* Stravenky, levnější stravování v kantýně
* 37,5 hodin týdně – výrobní firma
* Firemní volno – akce kdy tam musí zaměstnanci být ale napracují
* 2x ředitelské volno
* 3 sick days
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Flexi pass

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Středočeský kraj