• P
  • Expert/ka pro SAP moduly

Expert/ka pro SAP moduly

Zaměstnavatel: FOXCONN CZ s.r.o.
U Zámečku 27

Do Foxconnu hledáme posilu na pozici Expert pro SAP moduly. Tým je mezinárodní a na pozici lze pracovat full remote.
Pracovní náplň:
Návrh backendového a frontendového řešení, která budou využívat nejen vývojové týmy, ale napříč Enterprise a koncoví uživatelé
Budete navrhovat, nasazovat a spravovat microservices vytvořené vývojovými týmy pomocí Docker a Kubernetes
Budete navrhovat a implementovat robustní prostředí CI / CD pomocí GitLab Pipeline
Budete navrhovat a vytvářejte integrace na backendu pomocí různých integračních nástrojů založených na .Net a dalších

Požadujeme:
zkušenosti s nastavením CI / CD
zkušenosti s Linux / Windows Docker
vývoj souborů Docker pro aplikace ASP.NET Core
zkušenosti s Helm a Kubernetes
zkušenosti s nasazením aplikace do cloudu
znalost Visual Studio, C #, .NET Core, ASP.NET Core

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností.
Stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou.
Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
Práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno.
Možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu.
A dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, slevy u našich partnerů a mnohem více!
Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší, až pozná nového kolegu či kolegyni.
Michael Vávra
Vedoucí náboru
E-mail: mvavra2@cz.foxconn.com
Tel.: +420 704 684 619

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj