• P
  • P
  • SPECIALISTA MARKETINGU - JUNIOR (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)

SPECIALISTA MARKETINGU - JUNIOR (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)

Zaměstnavatel: STRONG HAND EUROPE s.r.o.
Tomáše Bati 1075

Náplň práce:
" Správa e-shopů a webových prezentací
" Správa sociálních médií
" Příprava a realizace marketingových kampaní
" Tvorba marketingových a propagačních materiálů
" Příprava veletrhů
Očekáváme:
" Komunikační a organizační schopnosti
" Pokročilá počítačová gramotnost
" Uživatelská schopnost práce v grafických programech
" Znalost angličtiny na komunikativní úrovni výhodou
" Samostatnost, spolehlivost, loajalita
" Ochota učit se
Nabízíme:
" Práci na HPP
" Motivující platové ohodnocení
" Příspěvek na stravování
" Práce v mladém kolektivu
" Podporu zkušených kolegů v ČR i USA
" Nástupní plat 22 - 25 tis. Kč (podle zkušeností a praxe)

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek