• P
  • P
  • SPECIALISTA MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA WEB A SOCIÁLNÍ MÉDIA - ANIMAL HEALTH - Ko

SPECIALISTA MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA WEB A SOCIÁLNÍ MÉDIA - ANIMAL HEALTH - Ko

Zaměstnavatel: CYMEDICA CZ, a.s.
Pod Nádražím 308

Pracovní náplň: Porozumění trhu, na kterém se společnost Cymedica pohybuje, sledování trendů vývoje v našem i okolních regionech, Web - správa a návrhy na aktualizace webových stránek společnosti s cílem zlepšit spokojenost zákazníků a generování obchodu. Zahrnuje tvorbu obsahu, implementace, monitorování a vyhodnocování. Práce s Google Analytics, Řízení a udržování vztahů s externím správcem webu a grafickým studiem, Příprava a vytváření obsahu pro digitální platformy ve spolupráci s ostatními odděleními, Sociální média - správa sociálních médií, jejich obsahu včetně tvorby, vývoj kanálu, optimalizace, průzkumy, analýzy a plánování aktivit, Webináře - příprava a realizace webinářů ve spolupráci s produktovými manažery, E-mailing - příprava materiálů pro marketingovou komunikaci vč. pravidelných bulletinů pro zákazníky, příprava a strategie kampaní a vyhodnocení jejich úspěšnosti , Identifikace příležitostí a nových nápadů ke zvýšení povědomí o společnosti, značce, produktových řadách prostřednictvím digitální a standardní marketingové komunikace, Budování a udržování vztahů s odpovědnými osobami z dodavatelských společností, se spolupracujícími subjekty a spolupracovníky interně ve společnosti, Návrhy a nápady na grafiku pro všechny verze marketingových nástrojů (e-shop, web, tištěné materiály apod.), Návrhy nových možností a způsobů propagace vlastních značek a společnosti, Flexibilní reakce na požadavky a úkoly plynoucí z provozu společnosti a potřeb zákazníků a spolupracovníků. Požadujeme: Samostatnou osobnost s kreativním a autorským nadáním pro marketing a obchod, Min

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Čeština

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj