• P
  • Prodejce/Prodejkyně osobních vozů - DO

Prodejce/Prodejkyně osobních vozů - DO

Zaměstnavatel: CAR POINT s.r.o.
Masarykova 570

Hledáme aktivní prodejce, ideálně se zkušeností s prodejem vozů, finančních služeb, pojištění nebo v telekomunikacích.
Nabízíme možnost vydělat si podle Vašich schopností.

Váš profil:
*máte min. středoškolské vzdělání s maturitou
*jste aktivní a komunikativní osobnost a zároveň s vysokým stupněm spolehlivosti
*můžete nabídnou výborné obchodní dovednosti a chuť dosahovat určené cíle

Co bude Vaším úkolem:
*prodej nových a ojetých osobních vozů a veškerých příslušenství spojených s vozy
*nalezení, oslovení a získání zákazníka
*zajištění související administrativy
*dodržování prodejních standardů

Nabízíme:
*velmi dobré mzdové ohodnocení - základní mzdu a pohyblivou část dle dosažených výsledků
*práci v atraktivním prostředí autorizovaného prodejce
*hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
*příjemný kolektiv
*další benefity

Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce s vloženou fotografií.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj