• P
  • P
  • veterinární inspektor/ka, inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání

veterinární inspektor/ka, inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání

Zaměstnavatel: Státní veterinární správa
Haltravská 437

Náplň práce: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění - péče o pohodu zvířat.
Požadavky: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr. nebo magisterský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat navazující na bakalářský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEX ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata.
E-mailový nebo telefonický kontakt.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Služební poměr
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj