• P
  • Pomocný pracovník/ce BOZP (pouze OZP)

Pomocný pracovník/ce BOZP (pouze OZP)

Zaměstnavatel: M&M Object Security s.r.o.
Gorazdova 1613

NÁPLŇ: práce pod vedením specialisty BOZP, provádění tematických a pravidelných kontrol v oblastech BOZP a PO, spolupráce při školení zaměstnanců v oblastech BOZP a PO
POŽADAVKY: SŠ vzdělání nebo vyšší, výhodou zaměření na bezpečnost práce, odborná praxe ( na pozici bezpečnostní technik, technik požární ochrany apod.), znalost legislativy a předpisů souvisejících s BOZP a PO, samostatnost při řešení úkolů, spolehlivost, odpovědnost a preciznost, iniciativní přístup k řešení problémů, flexibilita, výborné komunikační schopnosti, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: práce je vyhrazena pro OZP, zkrácený úvazek 3hod./den, možnost plánování směn, přátelské pracovní prostředí
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj