• P
  • Technolog výroby pro lisovnu kovů (M/Ž)

Technolog výroby pro lisovnu kovů (M/Ž)

Zaměstnavatel: FOREZ s.r.o.
Ostrov 2

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:
Technické vedení nových projektů: stanovení základních zadávacích podmínek pro výrobu nástrojů a zařízení s ohledem na dosažení požadované kvality a produktivity, úzká spolupráce s vedoucím projektu.
Technická podpora výroby: navrhování změn technologických postupů s požadavkem na snižování nákladů, zlepšení produktivity, zkvalitnění výroby, stanovení nápravných opatření týkající se procesu výroby, jako prevenci pro zabránění reklamací od zákazníků.
Uváděná mzda je dle praxe a zkušeností.

Požadavky:
Střední vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci, orientaci v nástrojích FMEA, SPC, znalost práce s PC (Microsoft Office), pasivní AJ/NJ výhodou, řidičský průkaz B.

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce.

KONTAKT: e-mailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj