• P
  • PRODUCT MANAGER | FMCG

PRODUCT MANAGER | FMCG

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme Produktového manažera, který dokáže přinést kreativitu a výsledky do našeho týmu. Máte za sebou úspěchy v oblasti obchodu a marketingu? Pohybujete se v prostředí rychle se měnícího FMCG trhu? Pokud ano, přidejte se k nám!

Náplň práce:

- Plná zodpovědnost za strategii a plán marketingu svěřených značek
- Průběžné řízení a hodnocení plnění marketingového plánu
- Efektivní mediální podpora s přípravou spotů a sledováním vysílání
- Aktivní sledování trhu a konkurence pro neustálé vylepšení strategií
- Zpracovávání dat z trhu
- Plánování aktivit pro obchodní tým
- Práce s médii
- Komunikace s centrálou (v anglickém jazyce)

Požadujeme
- VŠ vzdělání
- Velmi dobrá znalost angličtiny
- Min. 2 roky zkušenost v marketingu
- Zkušenost s FMCG
- Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
- Výhodou zkušenosti s platformou Nielsen

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- mobilní telefon, notebook

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha