• P
  • P
  • C++ Software Engineer | FULL REMOTE |

C++ Software Engineer | FULL REMOTE |

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Vývojový tým hledá vysoce kvalifikovaného softwarového inženýra se zkušenostmi v C++, který by přispěl k nejnovějším projektům. Jako člen dynamického týmu budete mít příležitost pracovat na špičkových softwarových řešeních pro inženýry.

Zajímá vás využívání C++ k řešení složitých inženýrských výzev a přispívání k špičkovým softwarovým řešením?

Prosperujete v prostředí spolupráce, kde úzce spolupracujete s týmy napříč funkcemi na přetváření inovativních nápadů na realitu?

Jste nadšeni neustálým učením se, sledováním průmyslových trendů a aplikací nejnovějších technologií k vylepšení procesů softwarového vývoje?

Náplň práce:
- Přispívat k novým vývojovým projektům na základě požadavků klientů a tržních trendů.
- Udržovat a vylepšovat existující softwarové produkty.
- Implementovat agilní principy vývoje a SCRUM metodologii.
- Spolupracovat na návrhu architektury nových modulů.
- Úzce spolupracovat s analytiky, testery a týmy zákaznické podpory.
- Provádět úpravy, refaktoring a řešit změny v aplikaci.

Požadujeme
Zkušenosti a Technická Zdatnost:

- Solidní zkušenosti s programováním a algoritmizací inženýrských úkolů.
- Pokročilé znalosti v C++ a odbornost v objektově orientovaném programování.
- Znalost vývoje v MS Visual Studio.
- Znalost STL (Standard Template Library).
- Plynulá znalost angličtiny.

Výhodou: Znalost MFC, COM a GIT

Vzdělání:

Vysokoškolský diplom nebo ekvivalentní praxe

- 5 týdnů dovolené
- možná remote spolupráce
- 3 Sick days
- Stravenky 90 Kč
- Jazykové kurzy
- Certifikace a školení

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj