• P
  • TEAMLEADER VE VÝROBĚ

TEAMLEADER VE VÝROBĚ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pracuješ ve výrobě a láká tě nová výzva?

Aktuálně se obsazuje nová pozice na TEAMLEADERA do výrobní společnosti.

Náplň práce:

- Povedete tým operátorů v počtu 7-10 lidí na výrobní lince pracující ve třísměnném provozu.
- Plánujete a rozdělujete pracovní úkoly mezi kolegy, poskytujete rady a podporu při řešení výzev.
- Koordinujete a sledujete práci pracovníků, evidujete jejich činnost.
- Kontrolujete pracovní výkazy, zaznamenáváte docházku v počítačovém systému a sledujete výrobní data.
- Máte zodpovědnost za efektivní nasazení zaměstnanců abyste zajistili optimální složení týmu.

Požadujeme
* OU/SŠ vzdělání
* komunikativní a vyjednávací schopnosti
* otevřenost vůči spolupráci s ostatními odděleními

- 13. a 14. plat
- 5 týdnů dovolené
- nástupní bonus 20.000,- Kč
- závodní stravování
- finanční bonusy
- bonus za nekouření 500,- Kč
- protiinflační bonus 40.000,- Kč / ročně

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Středočeský kraj