• P
  • Kontrolor OTK - osobní kolejová vozidla

Kontrolor OTK - osobní kolejová vozidla

Zaměstnavatel: Krnovské opravny a strojírny s.r.o.
Stará Ježnická 1556

Požadujeme:
o VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
o Znalost v oboru řízení kvality
o Technické myšlení a výborná orientace ve výkresové dokumentaci
o Uživatelská znalost práce na PC, především MS Excel
o Samostatnost a odpovědnost
o Praxe v oboru výhodou
o Držení certifikátů NDT výhodou
Pracovní náplň:
o Zajištění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
o Provádíte vizuální kontrolu materiálů, svárů, tlakové těsnosti
o Vypracováváte kontrolní karty a dokumentaci OTK k dané zakázce
o Komunikujete a spolupracujete s dalšími členy týmu
o Zabezpečujete přejímku se zákaznickým přejímačem
o Komunikujete s OTK zákazníka
o Řešíte reklamace

Nabízíme: dotované závodní stravování, příspěvek na dopravné, prémie, odměny, 20 + 5 dní dovolené, odborné zaškolení

Hlásit se na e-mail: nabor@kos.cz

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj