• P
  • P
  • Pracovník v sociálních službách

Pracovník v sociálních službách

Zaměstnavatel: 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně
Plánská 270

Výkon práce v terénu (na adresách klientů)

Středisko sociálních služeb Víteček, nezisková organizace hledá nové posily do svého týmu
- Brigáda, částečný úvazek /DPP/
- Vhodné i pro studenty a rodiče na mateřské dovolené
- Máte čas navíc při svém zaměstnání?
- Chcete si přivydělat něčím smysluplným?
Požadujeme:
- Řidičský průkaz sk. B
- Fyzická a psychická zdatnost
- Empatický a zodpovědný přístup
Náplň práce:
- Péče o klienty v jejich domácím prostředí
- Služby především v odpoledních a večerních hodinách, o víkendech
Nabízíme:
- Mzdu 150 Kč/hod
- Prémie po zaučení (osobní ohodnocení)
- Individuální zaučení
Možnost dlouhodobé spolupráce a doplnění potřebného vzdělání (kurzy)

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj