• P
  • P
  • Strojní dělník - operátor / dělnice operátorka

Strojní dělník - operátor / dělnice operátorka

Zaměstnavatel: Obaly Adamec a.s.
U Výtopny 3157

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 731 479 786. Životopis zašlete na e-mail: kariera@obaly-adamec.cz
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá do nového výrobního areálu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Strojní dělník, operátor/ka.

Náplň práce: Obsluha stroje na dokončení a stroje na lepení rukávu. Řezání kotoučů.

Požadavky: fyzická zdatnost, manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, praxe ve výrobě

Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 124 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Směnnost: 2 směny, nepřetržitý provoz

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj