• P
  • Projektový manažer

Projektový manažer

Zaměstnavatel: RERA a.s.
B. Němcové 49

MANAŽER/KA MEZINÁRODNÍCH PROJEKTŮ S KULTURNÍ TEMATIKOU

Rozšiřujeme náš pracovní tým zabývající se mezinárodními projekty a hledáme samostatného a spolehlivého člověka se zkušenostmi z oblasti kultury a cestovního ruchu.

Náplň práce:

• Zajišťování úkolů spojených s řízením a implementací mezinárodních projektů v rámci programů Interreg Europe, Interreg Danube
• Dodání konkrétního výstupu projektu a dodržení harmonogramu
• Komunikace se subjekty zapojenými do projektu
• Plánování aktivit projektu v souladu s projektovou žádostí
• Účast na mezinárodních setkáních
• Další činnosti související s realizací mezinárodních projektů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost práce na PC, MS Office
• Zkušenosti či znalosti z oblasti kultury a zapojování veřejnosti
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení
• Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka výhodou

Nabízíme:

• Práci na plný, či částečný úvazek ve stabilní společnosti s možností získat zkušenosti v práci se zahraničními partnery
• Platové ohodnocení odpovídající odpovědnosti a požadované práci
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření)
• Možnost občasné práce z domova
• Uvažovaný nástup: ihned
• Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Životopisy zasílejte na e-mail info@rera.cz.

Vice informací k projektům naleznete na www.rera.cz/cs/clanek/volne-pozice62/.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj