• P
  • P
  • Asistent/ka pedaqoga

Asistent/ka pedaqoga

Zaměstnavatel: Středisko výchovné péče Svitavska
Květná 159

NÁPLŇ: Jde o asistenci pedagogovi při malotřídní výuce 8 členné skupiny chlapců v rámci internátního oddělení Střediska výchovné péče Svitavska.
POŽADAVKY: Předpokládáme aktivní zájem o práci s dětmi s problémy v chování a emoční oblasti, orientaci v soudobých trendech teenagerů, psychickou odolnost a dobré komunikační schopnosti. Mzda je závislá od délky praxe, která není požadována, ale je výhodou. Minimálním vzděláním je střední pedagogická škola nebo maturita v jiném oboru a k ní kurz pro asistenty pedagoga.
NABÍZÍME: Po dohodě možnost zkráceného úvazku. První rok je na dobu určitou, po zapracování nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Výhody:8 týdnů dovolené, každoroční prémie
KONTAKT: emailem, telefonicky

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj