• P
  • Prodejce nových vozů

Prodejce nových vozů

Zaměstnavatel: HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Starý Jičín 99

z:10.4.2024

Požadujeme:
SŠ vzdělání, znalost práce na PC;
Zájem o automobilovou problematiku ;
Zkušenosti v oblasti automobilového obchodu výhodou;
Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti;
Časová flexibilita;
Iniciativní a samostatná osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků;
Řidičský průkaz: B;
Praxe v oboru výhodou;
Zkoušky ke spotřebitelskému úvěru, zkoušky k pojištění výhodou;

Nabízíme:
Platové ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích, provizní systém;
Možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
Perspektivu profesionálního růstu;
Příjemné a moderní pracovní prostředí;
Služební vůz; telefon, notebook;
Stabilní zázemí s 20 letou historií;

Náplň práce:
Prodej vozů MG
Prodej finančních produktů (úvěr, leasing, pojistka);
Logistika a příprava nových vozů;
Obsluha stávajících zákazníků, aktivní vyhledávání nových kontaktů;

Nástup: Ihned nebo do 1.5.2024

Služební vůz, služební telefon, notebook

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj