• P
  • SPECIALISTA PRO ROZVOJ DODAVATELŮ

SPECIALISTA PRO ROZVOJ DODAVATELŮ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jste zkušeným nákupčím nebo pracujete na jiné pozici, kdy jste v kontaktu s dodavateli? Rozvoj vztahů a komunikace je vaší silnou stránku? Pak nám pošlete svůj životopis!

Náplň práce:
- rozvoj vztahu s dodavateli
- analýza výkonu dodavatelů
- tvorba a řízení strategií za zlepšením efektivity
- zodpovědnost za audity u dodavatelů
- spolupráce na nových projektech
- identifikace problémů a tvorba návrhových opatření v rámci dodavatelského řetězce

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti v oblasti dodavatelského řetězce
- zkušenosti ve výrobní společnosti
- komunikativnost
- analytické myšlení

Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a získat podporu v dalším rozvoji a vzdělávání.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Ústecký kraj