Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

řidič pro Havlíčkův Brod volná místa

Volná místa profese řidič pro Havlíčkův Brod vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • řidič
  • řidič Havlíčkův Brod
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro řidič Havlíčkův Brod, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Pracovník/pracovnice na třídící linku v Přibyšicích

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pracoviště: Třídící linka Přibyšice Hledáme zručného pracovníka na třídící práce, nástup možný ihned. Jedná se jednoduchou manuální práci na třídící lince. Požadujeme min. základní vzdělání, manuální zručnost, rychlost, spolehlivost, časovou ...

Zaměstnavatel:
Technické služby Benešov, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Řidič do 3,5 tuny

Požadujeme: ŘP sk. B Náplň práce: rozvoz balíků zákazníkům. Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou, po roce možno prodloužit na dobu neurčitou. Nechodit na pracoviště, kontakt pouze emailem nebo telefonicky 8:00 - 12:00

Petr Přibyl

Řidič - kurýr sk.B

Náplň práce: doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince Nabízíme: práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným tarifem, dobré finanční ohodnocení. Požadujeme: ŘP sk. B, praxe 1 rok, trestní bezúhonnost, ...

BV EXPRES s.r.o.