Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

marketingový manažer volná místa

Volná místa profese marketingový manažer vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • marketingový manažer
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

OBCHODNĚ MARKETINGOVÝ MANAŽER/MANAŽERKA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

z:6/2/2024 Náplň práce: - řízení obchodního úseku - komunikace s obchodními řetězci, reklamními agenturami - správa E-shopu. Požadujeme: - ŘP sk. B. Nabízíme: - možnost stravování, služební auto, možnost občasné práce z domu, možnost zkráceného ...

Zaměstnavatel:
KALMA, komanditní společnost
Přidat k oblíbeným

Event a marketingový manažer / Marketingová manažerka

1. kontakt E-MAILEM. Životopis a motivační dopis s předmětem "CCT - EVENT/MARKETING" zašlete na e-mail: kovalsky@cct.cz Vybíráme nového člena ostravského CCT týmu! A jsi jim možná ty, pokud se ti líbí popis práce a spousta benefitů. Jsme poradenská ...

Czech Cool Trade s.r.o.