Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

ostraha pro Plzeňský kraj volná místa

Volná místa profese ostraha pro Plzeňský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • ostraha
  • ostraha Plzeňský kraj
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro ostraha Plzeňský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Pracovník ostrahy

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

12-ti hodinové směny - vice nočních směn (cca 11-12 směn/měsíc) Náplň práce: - sledování kamerových systémů, - evidence vozidel/osob v PC systému, - obsluha protipožárního a zabezpečovacího systému Požadujeme: - základy PC - rejstřík trestů - ...

Zaměstnavatel:
BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Pracovníci ostrahy

Náplň práce: Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudete. Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost různých objektů. Požadavky: o Fyzická zdatnost o Chuť pracovat o Trestní bezúhonnost Nabízíme: o ...

Mark2 Corporation Czech a.s.

Vrátný/-á

Přijmeme vrátný/é na zkrácený úvazek na 4hod./den. pro ostrahu na vrátnici, vyhrazené pouze pro lidi s OZP. Fyzicky nenáročná práce na vrátnici s občasnými pochůzkami. Požadujeme: - spolehlivost, ochotu a chuť pracovat, příjemné vystupování - výpis ...

M&M Object Security s.r.o.

Ostraha objektu

Jedná se o dohodu o provedení práce (na zkrácený úvazek 10 hod/týdně) !!! Místo výkonu práce: U Nádraží 1452/26, 352 01 Aš. Pracovní doba: odpolední směny, noční směny, víkendy. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Dřevospol Ivančik s.r.o.