Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

prodejce pro Kraj Vysočina volná místa

Volná místa profese prodejce pro Kraj Vysočina vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • prodejce
  • prodejce Kraj Vysočina
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro prodejce Kraj Vysočina, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

prodejce/prodejkyně zmrzliny - žongler/ka se zmrzlinou

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

První kontakt možný telefonicky pátek 10.00-14.00 hod na č. 776419759 nebo na e-mail. adrese: demoselimi123@gmail.com

Zaměstnavatel:
Adem Selimi
Přidat k oblíbeným

Prodejce nákladních automobilů, traktorů a stavebních strojů

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

POŽADUJEME: SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, nutná praxe s obchodní činností, dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatné práce, obchodní dovednosti, důslednost, odolnost vůči stresu NABÍZÍME: zaměstnání v příjemném a profesionálním ...

ŠUDOMA STROJE s.r.o.

Prodejce/prodejkyně zmrzlin - žonglér/ka se zmrzlinou

KONTAKT: osobně, telefonicky

Ice caffé Adria s.r.o.

strategický/á prodejce/kyně

Náplň práce: péče o svěřené zákazníky, budování dlouhodobých obchodních vztahů, příprava plánů prodeje, vyhledávání nových zákazníků a tvorba cenových nabídek, řešení zákaznických problémů a požadavků. Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání, praxe v ...

SILON CZ s.r.o.